- Home
- ...
- Fiets
- Verlichting
- ABS oplaadbare fietsverlichting Elisabeth
ABS oplaadbare fietsverlichting Elisabeth
€ 6,30vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar4446 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1107133-009999999
-
-
Anders (100x80mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Oplaadbare fietslampjes van ABS en silicone (set van twee) met 3 LED-lampjes met 4 verlichtingsstanden en een batterijcapaciteit van 650 mAh. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1107133-009999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 90 g |
| Materiaal | ABS, Acryl, Silicone, Aluminiumlevering verchroomd |
| EAN-code | 8719446067769 |
| Kleur | custom/multicolor |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 4.5 cm |
| Lengte | 5 cm |
Gerelateerde producten
8219-008999999
ABS veiligheidslamp Joanne
44 op voorraad
ABS, Polyester, Rubber, PS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549918229098226620437134


