- Home
- ...
- Computer- en Laptopaccessoires
- Muizen
- ABS optische muis Jodi
ABS optische muis Jodi
€ 5,83vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar9009 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8578-001999999
-
-
wit
-
zwart
-
-
-
Op deksel (40x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Bovenzijde (40x15mm)- Onbewerkt
- Full colour
Bovenzijde (35x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS draadloze optische computermuis, 2,4Ghz. De energiebesparende muis heeft een verborgen Nano ontvanger en een scrollwiel in het midden. Inclusief batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8578-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 83 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446046283 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.1 cm |
| Breedte | 5.7 cm |
| Lengte | 11.7 cm |
Gerelateerde producten
1172211-001999999
ABS draadloze muis Eileen
8106 op voorraad
ABS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
694419725005842320279153





