- Home
- ...
- Speakers en Speakeraccessoires
- (Bluetooth) Speakers
- ABS outdoor luidspreker Madison
ABS outdoor luidspreker Madison
€ 16,82vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar876 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1172692-001999999
-
-
Bovenzijde (60x35mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS outdoor luidspreker met draagkoord. 5W output, DC 5V input, 800mAh ingebouwde oplaadbare batterij, en 3,5 uur speeltijd. Werkafstand van 15-20 meter, signaal-ruisverhouding van 75 dB. Frequentiebereik: 100 Hz tot 20 kHz. Inclusief 30 cm Type-C oplaadkabel. Draadloze verbindingstechnologie: 4.2. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1172692-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 150 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446070936 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4.7 cm |
| Breedte | 9.6 cm |
| Lengte | 14.4 cm |
Gerelateerde producten
680741696585725078










