- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Pennensets
- ABS pennenset Tulisa
ABS pennenset Tulisa
€ 1,66vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar14491 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 2425-002999999
-
-
Voorzijde (60x30mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Achterzijde (60x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde (55x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (55x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (70x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (70x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
5-Delige pennenset in kunststof cassette. De pennenset bestaat uit 3 pennen (kleur van de vulling is de kleur van het dopje van de pen), 1 potlood en 1 markeerstift.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 2425-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 58 g |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| EAN-code | 8719446000407 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.3 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 13.8 cm |
Gerelateerde producten
10783681
Didimis set van gerecycled roestvrijstalen balpen en rollerbalpen (zwarte inkt)
2476 op voorraad
Gerecycled roestvrij staal
679724679731708172765937



