- Home
- ...
- Veiligheid
- Camera's en Alarm
- ABS persoonlijk alarm Harold
ABS persoonlijk alarm Harold
€ 2,59vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar12528 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8575-001999999
-
-
wit
-
zwart
-
-
-
Voorzijde boven (25x8mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde onder (25x8mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS persoonlijk alarm met stalen sleutelring. Het LED licht wordt geactiveerd met de drukknop. Het alarm wordt geactiveerd door de pin eruit te trekken. Inclusief batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Artikelnummer | 8575-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 27 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446046221 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.4 cm |
| Breedte | 4.6 cm |
| Lengte | 6.5 cm |
Gerelateerde producten
280240





