- Home
- ...
- Keuken toebehoren
- Pizza
- ABS pizza cutter Maurice
ABS pizza cutter Maurice
€ 1,99vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar32718 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1349526-001999999
-
-
kobaltblauw
-
rood
-
wit
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (50x10mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (30x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Pizzasnijder van ABS en PP met roestvrijstalen mes (430). Voorzien van een uitneembare cassette die openklikt voor gemakkelijke reiniging en toegang tot het mes. Verpakt in een gerecyclede polybag.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1349526-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 74.4 g |
| Materiaal | ABS, RVS 430, PP |
| EAN-code | 8719446075917 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.6 cm |
| Breedte | 9.2 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
Gerelateerde producten
969469-011999999
Bamboe pizzasnijder Ian
26462 op voorraad
RVS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
841032842710842712767206












