- Home
- ...
- Powerbanks
- Powerbanks normaal
- ABS powerbank Jerry
ABS powerbank Jerry
€ 12,56vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1269 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 7083-001999999
-
-
wit
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (50x80mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Onderzijde (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Onderzijde (60x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (60x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof Li-polymeer powerbank met capaciteit van 5.000mAh, ingang van 5V/1.000mA en uitgang van 1.500mA/2.100mA/5V. Incl. vijf blauwe LED indicatielampjes en witte USB/micro USB kabel (ongeveer 32 cm), geschikt voor de meeste mobiele apparaten.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7083-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 130 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446025455 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 7.2 cm |
| Lengte | 12.2 cm |
Gerelateerde producten
56-1107283
WIRELESS POWER - Powerbank
721 op voorraad
aluminium / silicone / kunststof
12,2 x 7 x 1 cm
801291801294935096






