- Home
- ...
- Fiets
- Voor in de spaken
- ABS reflecterende strips Daniela
ABS reflecterende strips Daniela
€ 3,12vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar7548 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1424-003999999
-
-
Achterzijde (60x30mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Achterzijde (55x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Set van 10 reflecterende strips voor fietsspaken, verpakt in blisterverpakking. Voor promotioneel gebruik.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Gewicht | 30 g |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Merk | IMPRESSION |
| Artikelnummer | 1424-003999999 |
| EAN-code | 8717568946924 |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.8 cm |
| Breedte | 13.3 cm |
| Lengte | 13.3 cm |
Gerelateerde producten
833478631810







