- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Rolmaten
- ABS rolmaat Emmanuel
ABS rolmaat Emmanuel
€ 3,30vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar6225 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 3145-001999999
-
-
Voorzijde (Ø40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof rolmaat (5 meter), met metalen riemclip en polskoord. Alleen in centimeters.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 3145-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 155 g |
| Materiaal | ABS, Metaal, Rubber |
| EAN-code | 8719446003972 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 7.2 cm |
| Breedte | 2.6 cm |
| Lengte | 7.9 cm |
Gerelateerde producten
P112.032
Economic Auto stop rolmaat, zilverkleurig
5540 op voorraad
ABS, Carbonstaal
2.5 x 7.5 x 5.5 cm
P112.121
RCS gerecycled plastic 3M/16 mm rolmaat met stopknop
7945 op voorraad
Gerecycled ABS, Staal
5.7 x 5.6 x 3.4 cm
266704698009701013


