- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Rolmaten
- ABS rolmaat Ramos
ABS rolmaat Ramos
€ 2,53vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar2970 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 7900-001999999
-
-
Voorzijde (Ø30mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (34x34mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Geijkte kunststof rolmaat (3 meter) met meetlint in centimeters en inches, met riemclip en polskoord.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7900-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 119 g |
| Materiaal | ABS, Staal, TPR |
| EAN-code | 8719446040533 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 6.2 cm |
| Breedte | 3.7 cm |
| Lengte | 7.3 cm |
Gerelateerde producten
P112.032
Economic Auto stop rolmaat, zilverkleurig
4983 op voorraad
ABS, Carbonstaal
2.5 x 7.5 x 5.5 cm
P112.121
RCS gerecycled plastic 3M/16 mm rolmaat met stopknop
7690 op voorraad
Gerecycled ABS, Staal
5.7 x 5.6 x 3.4 cm
266704698009701013



