- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Rolmaten
- ABS rolmaat Selina
ABS rolmaat Selina
€ 3,86vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar4780 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1350407-001999999
-
-
Voorzijde (20x20mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (30x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (30x40mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (44x44mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (45x45mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS rolmaat met magnetische zijde voor eenvoudige bevestiging op metalen oppervlakken. Voorzien van een 5?meter lange en 19?millimeter brede metalen meetband met schaalverdeling in centimeters en inches. Inclusief drukknop bovenop voor vergrendelen/ontgrendelen en polsband van polyester. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos met illustratie.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1350407-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 181 g |
| Materiaal | ABS, Metaal, Polyester |
| EAN-code | 8719446079250 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 3.4 cm |
Gerelateerde producten
P112.032
Economic Auto stop rolmaat, zilverkleurig
5540 op voorraad
ABS, Carbonstaal
2.5 x 7.5 x 5.5 cm
P112.121
RCS gerecycled plastic 3M/16 mm rolmaat met stopknop
7945 op voorraad
Gerecycled ABS, Staal
5.7 x 5.6 x 3.4 cm
266704698009701013









