- Home
- Relatiegeschenken
- Elektronica, Gadgets en USB
- Selfie sticks
- ABS selfie stick Ursula
ABS selfie stick Ursula
€ 1,47vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar57302 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. 7248-005999999
-
-
blauw
-
lime
-
oranje
-
rood
-
roze
-
-
-
Zijkant (30x6mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof telescopische selfie stick, te verlengen tot maximaal 61 cm. Het handvat van EVA schuim bevat een drukknop. De telefoonhouder bevat een verbindingskabel, ongeveer 33 cm lang.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7248-005999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 63 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446030718 |
| Kleur | blauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 4.5 cm |
| Lengte | 61 cm |
Gerelateerde producten
925266










