- Home
- ...
- Sleutelhangers
- Sleutelhangers met opener
- ABS sleutelhanger met flesopener Karen
ABS sleutelhanger met flesopener Karen
€ 0,88vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar36057 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1825-002999999
-
-
rood
-
wit
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (35x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Onderzijde (35x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Onderzijde (30x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium flesopener met sleutelhanger, een wit LED lampje en een meetlint/rolmaat (1 meter), incl. batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1825-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 29 g |
| Materiaal | ABS, IJzer, Staal, LED |
| EAN-code | 8717568947846 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Lengte | 8 cm |
Gerelateerde producten
976598-032999999
Metalen sleutelhanger Gideon
15844 op voorraad
IJzer, Zinken legering
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
776728947779312256449976






