- Home
- ...
- Sleutelhangers
- Sleutelhangers multifunctioneel
- ABS sleutelhanger met rolmaat Lorena
ABS sleutelhanger met rolmaat Lorena
€ 0,55vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar28198 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 2131-002999999
-
-
Bovenzijde (35x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (30x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (45x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Sleutelhanger met kunststof huishoudmeetlint (1,5 meter/60 inches).
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 2131-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 25 g |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| EAN-code | 8717568948836 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.8 cm |
| Breedte | 4.3 cm |
| Lengte | 6 cm |
Gerelateerde producten
748770-823999999
Bamboo sleutelhanger Kian
17097 op voorraad
Metaal, Polyester, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
739582-032999999
Roestvrijstalen sleutelhanger Gavin
32612 op voorraad
RVS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
483574-032999999
Metalen deuropener Alivia
RVS, Silicone, Zinken legering
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
710453-002999999
Kunststof duimstok Holly
12621 op voorraad
Kunststof, Metaal
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
692957693830592623677611



