- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Duimstokken
- ABS Stabila duimstok Gloria 1100 Serie
ABS Stabila duimstok Gloria 1100 Serie
€ 6,35vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar863 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1228825-002999999
-
-
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS Stabila duimstok met een totale lengte van 2 meter. Schaal is in cm. De liniaal heeft een harde, schokbestendige coating. Beschikt over een ingebouwd hoekschema en liniaalfunctie. Nauwkeurigheidsklasse 3.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1228825-002999999 |
|---|---|
| Merk | Stabila |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 4005069017019 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.6 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Lengte | 24 cm |
Gerelateerde producten
710433-002999999
Kunststof duimstok Leon
3349 op voorraad
Kunststof
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
1350409-011999999
Berkenhouten opvouwbare duimstok Ezio
7774 op voorraad
Metaal, Berkenhout
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
677612453136929652935952





