- Home
- ...
- Spellen voor buiten
- Balspellen
- ABS tafeltennisset Melinda
ABS tafeltennisset Melinda
€ 13,25vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 839508-001999999
-
-
Voorzijde (70x70mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (100x100mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (120x120mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Handvat (60x15mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS Tafeltennisset. Inclusief 2 batjes, een uitschuifbaar net, 3 ballen. Verpakt in rPET zakje.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 839508-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 565 g |
| Materiaal | ABS, PE, PP, Populier, rPET |
| EAN-code | 8719446058569 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.5 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Lengte | 30 cm |
Gerelateerde producten
1206639-011999999
Houten balspelset Quillian
3377 op voorraad
Hout, Katoen
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
677028899411677092677877




