- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- ABS telefoon- en tabletstandaard Romina
ABS telefoon- en tabletstandaard Romina
€ 0,71vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar10437 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8842-001999999
-
-
Zijkant links (50x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Zijkant rechts (50x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Binnenzijde (40x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant links (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Zijkant rechts (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS, opvouwbare telefoonstandaard met siliconen uiteinden. Geschikt voor zowel smartphones als tablets.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8842-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | ABS, Silicone |
| EAN-code | 8719446059344 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.5 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 13.4 cm |
Gerelateerde producten
739641-823999999
Bamboe telefoonhouder Margarita
22286 op voorraad
Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
678167692943696743717373




