- Home
- ...
- Auto
- Telefoonhouders voor in de auto
- ABS telefoonhouder Clayton
ABS telefoonhouder Clayton
€ 1,30vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar744 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8969-001999999
-
-
Voorzijde (25x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant links (10x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Zijkant rechts (10x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS mobiele telefoonhouder met PVC accenten, voor gebruik in de auto. De houder bevestigt aan het ventilatierooster en kan 360 graden roteren. De zijkanten zijn uittrekbaar om verschillende telefoons te passen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8969-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 33 g |
| Materiaal | ABS, PVC |
| EAN-code | 8719446048249 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 7.7 cm |
| Breedte | 3.2 cm |
| Lengte | 7.5 cm |
Gerelateerde producten
P302.801
Acar RCS gerecycled plastic 360 auto telefoonhouder
16396 op voorraad
Gerecycled ABS, Siliconen
7.1 x 2.5 x 5.5 cm
9181-032999999
ABS telefoonhouder Laura
4518 op voorraad
ABS, Silicone
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
769452771983772828468672




