- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- ABS telefoonhouder ring Brandy
ABS telefoonhouder ring Brandy
€ 0,45vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar17438 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. 8472-008999999
-
-
Voorzijde (Ø22mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS telefoon ring, zelfklevend. Diameter van de ring: 3 cm.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8472-008999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 5 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8719446052031 |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.7 cm |
| Breedte | 3.1 cm |
| Lengte | 3.3 cm |
Gerelateerde producten
739641-823999999
Bamboe telefoonhouder Margarita
22265 op voorraad
Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
8842-001999999
ABS telefoon- en tabletstandaard Romina
10432 op voorraad
ABS, Silicone
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
692943696743717373437460





