- Home
- Relatiegeschenken
- Klokken, horloges en weerstations
- Weerstations en thermometers
- ABS thermometer Roxanne
ABS thermometer Roxanne
€ 2,16vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1623 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 6201-032999999
-
-
Voorzijde (Ø20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (Ø23mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (Ø28mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Kunststof thermometer voor in huis met zuignap, incl. batterij. Temperatuurbereik -19.9C - 110C.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 6201-032999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 14 g |
| Materiaal | ABS, Acryl, LCD |
| EAN-code | 8719446020122 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.7 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 6.5 cm |
Gerelateerde producten
710951-823999999
Bamboe weerstation Piper
548 op voorraad
ABS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
710322-823999999
Bamboe weerstation Lia
3358 op voorraad
ABS, Glas, Kunststof, RVS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
P279.419
Utah RCS rplastic en bamboe weerstation
1088 op voorraad
Gerecycled ABS, FSC® bamboe
8 x 3.8 x 14 cm
P279.319
Utah RCS recycled plastic bamboe LED-klok
1054 op voorraad
Gerecycled ABS, FSC® bamboe
17.5 x 2.2 x 12.3 cm
677556677606707643710227

