- Home
- Tassen
- Koffers en Trolleys
- Trolleys
- ABS trolley Alaric
ABS trolley Alaric
€ 47,55vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3476 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1198838-001999999
-
-
blauw
-
grijs
-
terracotta
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (45x9mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (45x9mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS trolley 20-inch met een stevige harde behuizing, 8 zwenkwielen (4x2) en een uitschuifbaar trolley handvat. Inclusief plastic handgreep, een combinatieslot (niet-TSA) en een lasergraveerplaat met 3M-tape. Het interieur, gevoerd met 210D-materiaal, heeft drie compartimenten: een U-vormig ritsvak, een meshvak en X-vormige riemen met een gesp. Capaciteit: 30L. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1198838-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 2670 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium, Metaal, PP, Polyester 210D, TPE, Zinken legering |
| EAN-code | 8719446070950 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 56 cm |
| Breedte | 19.5 cm |
| Lengte | 35 cm |
Gerelateerde producten
92412592383810583641058382
















