- Home
- Tassen
- Koffers en Trolleys
- Trolleys
- ABS trolleykoffer Elke
ABS trolleykoffer Elke
€ 76,16vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar4706 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1097548-001999999
-
-
blauw
-
donkergrijs
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (45x14mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (59x19mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS handbagagetrolley (20 inch) met 8 wielen en een handvat met drie standen. Voorzien van een cijferslot en een apart plaatje voor lasergravure.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1097548-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 2550 g |
| Materiaal | ABS, Papier, IJzer, Polyester 210D |
| EAN-code | 8719446067028 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 58 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 37 cm |
Gerelateerde producten
92412592383810583641058382





























