- Home
- Tassen
- Koffers en Trolleys
- Trolleys
- ABS trolleykoffer Ulf
ABS trolleykoffer Ulf
€ 80,92vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar2990 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1097527-001999999
-
-
donkergrijs
-
zwart
-
-
-
Voorzijde (40x14mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (48x19mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS handbagagetrolley (20 inch) met voorvak met ritssluiting voor laptop, 8 wielen en een handvat met drie standen. Voorzien van cijferslot en apart plaatje voor lasergravure. Met USB-poort.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1097527-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 3150 g |
| Materiaal | ABS, Papier, IJzer, Polyester 210D |
| EAN-code | 8719446067011 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 54 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Lengte | 40 cm |
Gerelateerde producten
92412592383810583641058382




















