- Home
- ...
- Strand
- Strandspellen
- ABS vangbalspelset Oberon
ABS vangbalspelset Oberon
€ 5,61vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3133 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1206647-001999999
-
-
Voorzijde (50x15mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde (50x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
ABS vangbalspelset met twee houders en twee vangballen per houder. Voorzien van een vergrendelingsfunctie op het handvat om de houders gesloten te houden en klittenbandriemen aan beide zijden voor bevestiging aan de handen. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1206647-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | ABS, Polyester, PP |
| EAN-code | 8719446072282 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.2 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Lengte | 19.5 cm |
Gerelateerde producten
21024101
Tides strandemmer en schep van gerecycled plastic
40000 op voorraad
Gerecycled PP-kunststof
549854675750838191773097








