- Home
- ...
- Fiets
- Verlichting
- ABS veiligheidslamp Ofelia
ABS veiligheidslamp Ofelia
€ 2,03vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 7246-019999999
-
-
Achterzijde (35x20mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (20x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Veiligheidslamp met krachtige COB (chip on board) LED lampjes in wit en rood. Met sterke magneten, de voor en achterzijde worden verbonden door een siliconen band. Inclusief batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Gewicht | 28 g |
|---|---|
| Materiaal | ABS, Metaal, Silicone |
| Merk | IMPRESSION |
| Artikelnummer | 7246-019999999 |
| EAN-code | 8719446033108 |
| Kleur | lime |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.9 cm |
| Breedte | 2.9 cm |
| Lengte | 7.3 cm |
Gerelateerde producten
8219-008999999
ABS veiligheidslamp Joanne
44 op voorraad
ABS, Polyester, Rubber, PS
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549918226620437134437412






