- Home
- ...
- Horloges
- Zusterhorloge
- ABS verpleegsterhorloge Simone
ABS verpleegsterhorloge Simone
€ 7,24vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar8250 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1116-002999999
-
-
Voorzijde (35x8mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Verpleegsterhorloge met zilver- en witaccenten op de wijzerplaat en buitenring. Inclusief rechthoekige houder met veiligheidspin.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1116-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 26 g |
| Materiaal | ABS |
| EAN-code | 8717568946160 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.3 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 8.5 cm |
Gerelateerde producten
Geen resultaten gevonden.




