- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Zaklampen
- ALUMINATE - Oplaadbare aluminium zaklamp
ALUMINATE - Oplaadbare aluminium zaklamp
€ 2,73vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar1377 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. MO2461-03
-
-
Donker Marinegroen
-
Marineblauw
-
Zwart
-
-
-
Side 1 (10 mm x 45mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- Graveren
Side 2 (10 mm x 20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- Graveren
Side 3 (10 mm x 45mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- Graveren
Side 4 (10 mm x 20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium oplaadbare zaklamp van 110 lumen met 3 lichtstanden en in-/uitzoomfunctie. Inclusief ingebouwde oplaadbare batterij van 400 mAh en oplaadkabel.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Inhoud | 0.18 |
|---|---|
| Artikelnummer | MO2461-03 |
| Merk | midocean |
| Gewicht | 45 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8719941079335 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 2.3 cm |
Gerelateerde producten
8839-001999999
Aluminium zaklamp Beth
34194 op voorraad
Aluminium
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549914437358437447841167








