- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Stanleymessen
- Aluminium Afbreekmes
Aluminium Afbreekmes
€ 1,46vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar16205 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. 262050-032999999
-
-
Houder (30mm x 8mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Verstelbaar afbreekmesje van aluminium. Het mesje heeft 12 koolstofstalen lemmeten en is voorzien van een mesbeveiligingsmechanisme. Met ophangoog in de handgreep. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Inhoud | 42.427 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, ABS |
| Maat | # Geen maat |
| Gewicht | 38 g |
| EAN-code | 8785260205977 |
| Merk | |
| Artikelnummer | 262050-032999999 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.1 cm |
| Breedte | 2.9 cm |
| Lengte | 13.3 cm |
Gerelateerde producten
1172417-011999999
Metalen afbreekmes Jeffrey
42046 op voorraad
RVS, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
5295-002999999
Hobbymes Elia
22978 op voorraad
Karton, Papier, HDPE
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
697970841039842390603178



