- Home
- ...
- Vrije tijd
- Bagagelabels
- Aluminium bagagelabel Isa
Aluminium bagagelabel Isa
€ 1,17vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar7788 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 3129-032999999
-
-
Voorzijde (50x10mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Achterzijde (50x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
- Full colour
Voorzijde (50x11mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium bagagelabel met metalen draadsluiting.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 3129-032999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 11 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8719446003880 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.5 cm |
| Breedte | 3.8 cm |
| Lengte | 8.5 cm |
Gerelateerde producten
966269-011999999
Bamboe bagagelabel Shawn
39293 op voorraad
PVC, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
778715841152767133772820



