- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Touchpennen
- Aluminium balpen Anthony
Aluminium balpen Anthony
€ 0,54vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar219458 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 971888-001999128
-
-
grijs
-
groen
-
navy
-
rood
-
rosé goud
-
wit
-
zwart
-
zilver
-
-
-
Naast de clip linkshandig (35x5mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (35x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
In het verlengde van de clip (30x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip linkshandig (60x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (60x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium balpen met roségouden details en stylus. Blauwschrijvend. Bij het graveren zal het ontwerp zilverkleurig zijn.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 971888-001999128 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 16.93 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium, Staal |
| EAN-code | 8719446061774 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Hoogte | 1.3 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Lengte | 14.1 cm |
Gerelateerde producten
8462-005999999
Aluminium balpen Primo
217562 op voorraad
Aluminium, Rubber
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
626191429473437207446602






