- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Aluminium balpen Emmett
Aluminium balpen Emmett
€ 0,53vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar449282 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1439107-001999999
-
-
blauw
-
grijs
-
groen
-
lichtblauw
-
oranje
-
rood
-
wit
-
zwart
-
-
-
Naast de clip linkshandig (35x5mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip linkshandig (40x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip linkshandig (80x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (35x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (40x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (80x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
In het verlengde van de clip (35x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
In het verlengde van de clip (40x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Tegenovergesteld van de clip (35x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Tegenovergesteld van de clip (40x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Tegenovergesteld van de clip (80x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip linkshandig (100x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (100x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Recyclede aluminium balpen met een zachte rubberen afwerking en blauwe schrijfinkt. Ontworpen met donkergrijze accenten en een spiegelende onderlaag die zorgt voor een opvallend gegraveerd resultaat. Voorzien van een drukmechanisme en afgewerkt met een gegraveerd gerecycled logo.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1439107-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 16.6 g |
| Materiaal | Kunststof, IJzer, Gerecycled aluminium |
| EAN-code | 8719446080072 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Lengte | 13.6 cm |
Gerelateerde producten
568188


































