- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Aluminium balpen Jett
Aluminium balpen Jett
€ 0,49vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar117260 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1014842-001999128
-
-
blauw
-
geel
-
grijs
-
groen
-
rood
-
wit
-
zwart
-
-
-
Naast de clip linkshandig (25x5mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (25x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip linkshandig (65x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (65x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium balpen met gerold papier details op de grip. Rubberen tip voor capacitieve schermen. Blauwe inkt.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1014842-001999128 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 14 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium |
| EAN-code | 8719446062474 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Lengte | 14.5 cm |
Gerelateerde producten
568188

