- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Aluminium balpen Remy
Aluminium balpen Remy
€ 0,43vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar20293 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1014847-001999128
-
-
blauw
-
bordeaux
-
groen
-
zwart
-
-
-
Naast de clip linkshandig (40x5mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (40x5mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Naast de clip linkshandig (60x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (60x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium balpen met aluminium details en matte afwerking.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1014847-001999128 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 15 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium, Staal |
| EAN-code | 8719446062665 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Hoogte | 1.1 cm |
| Breedte | 1.1 cm |
| Lengte | 13.8 cm |
Gerelateerde producten
568188

