- Home
- ...
- Bureau toebehoren
- Linialen
- Aluminium driehoekige liniaal Tavi
Aluminium driehoekige liniaal Tavi
€ 2,10vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar15344 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1349356-032999999
-
-
Voorzijde (100x5mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (100x7mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium driehoekige liniaal van 30 cm met meerdere schaalverdelingen: 1:20, 1:25, 1:50, 1:75 en 1:100. Eén zijde is vrij van schaalverdeling en geschikt voor gravering. Voorzien van zowel centimeter- als inchmarkeringen. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1349356-032999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 47 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8719446075979 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Lengte | 32 cm |
Gerelateerde producten
21045601
Tait liniaal van 15 cm in de vorm van een vrachtwagen van gerecycled plastic
10000 op voorraad
Gerecycled HIPS-kunststof
21046301
Tait liniaal van 30 cm in de vorm van een vrachtwagen van gerecycled plastic
10000 op voorraad
Gerecycled HIPS-kunststof
449904450042698126698192












