- Home
- ...
- Bureau toebehoren
- Linialen
- Aluminium driehoeks liniaal, zilver
Aluminium driehoeks liniaal, zilver
€ 2,31vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar4990 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. P165.132
-
-
artikel (90 x 6 mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
artikel (180 x 6 mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium driehoeks liniaal met 5 verschillende schalen: 1:20, 1:25, 1:50, 1:75 en 1:100.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | P165.132 |
|---|---|
| Merk | XD Collection |
| Gewicht | 97.1 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8714612071380 |
| Kleur | zilver |
| Afmeting | 32 x 2 x 2 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Lengte | 32 cm |
Gerelateerde producten
21045601
Tait liniaal van 15 cm in de vorm van een vrachtwagen van gerecycled plastic
10000 op voorraad
Gerecycled HIPS-kunststof
21046301
Tait liniaal van 30 cm in de vorm van een vrachtwagen van gerecycled plastic
10000 op voorraad
Gerecycled HIPS-kunststof
449904450042698126698192





