- Home
- ...
- Kabels en toebehoren
- Kabels
- Aluminium en gerecycled papier USB-hub Paulo
Aluminium en gerecycled papier USB-hub Paulo
€ 4,21vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar6045 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 976588-011999999
-
-
Achterzijde (55x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium en gerecycled papier USB (2.0) hub. Met twee USB-C poorten en twee USB-poorten. Input is USB-C. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 976588-011999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 48 g |
| Materiaal | Aluminium, Tarwestro, Gerecycled papier |
| EAN-code | 8719446062191 |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 6.5 cm |
| Lengte | 13 cm |
Gerelateerde producten
446696454536473070549875




