- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Gereedschapssets
- Aluminium en metalen gereedschapsset Blaine
Aluminium en metalen gereedschapsset Blaine
€ 7,74vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar11668 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 7159-027999999
-
-
Bovenzijde (60x30mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Onderzijde (60x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (55x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Onderzijde (55x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (70x50mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
19-Delige aluminium en metalen gereedschapsset. Verpakt in een taps toelopende kunststof cassette.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7159-027999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 430 g |
| Materiaal | ABS, Kunststof, PVC, PE, PP, Staal, TPR |
| EAN-code | 8717568943978 |
| Kleur | lichtgrijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.9 cm |
| Breedte | 9.1 cm |
| Lengte | 16.8 cm |
Gerelateerde producten
7762-001999999
Oxford stof (600D) gereedschapsset Tessa
2118 op voorraad
Aluminium, Kunststof, Metaal, Polyester 600D
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
247824247867285635297154



