- Home
- ...
- Huis
- Fotolijstjes
- Aluminium fotolijst Samir
Aluminium fotolijst Samir
€ 3,60vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar2493 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 2731-032999999
-
-
Voorzijde (50x25mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde onder (50x15mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (55x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium fotolijst (foto formaat 10 x 15 cm). Zowel liggend als staand te gebruiken.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 2731-032999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 238 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8719446001978 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Lengte | 20.5 cm |
Gerelateerde producten
866586-011999999
Bamboe weerstation Colton
7 op voorraad
Glas, Rubber, PET, Silicone, Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
976597-011999999
Bamboe fotolijst Lawson
9865 op voorraad
Glas, Papier, IJzer, Bamboe vezel
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
696564696620717410776722


