- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Aluminium inktloze pen met gum
Aluminium inktloze pen met gum
€ 1,44vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar56374 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. P611.121
-
-
blauw
-
grijs
-
groen
-
wit
-
zwart
-
-
-
pen (60 x 5 mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
pen (75 x 5 mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Deze inktloze pen met gum vervangt je traditionele potlood. Het heeft een schrijflengte tot ongeveer 20.000 meter met behulp van een grafietpunt om een grafietlijn te produceren. Het heeft een strakke en moderne uitstraling met het aluminium en aan de bovenkant vind je een gum.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | P611.121 |
|---|---|
| Merk | XD Collection |
| Gewicht | 17.6 g |
| Materiaal | Aluminium, Grafiet |
| Diameter | 0.9 cm |
| EAN-code | 8714612141601 |
| Kleur | zwart |
| Afmeting | 14.5 x ø 0.9 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
Gerelateerde producten
568188





































