- Home
- ...
- Vrije tijd
- Camping hulpmiddelen
- Aluminium isolatiedeken Cecilia
Aluminium isolatiedeken Cecilia
€ 0,69vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 8159-032999999
-
-
Etui (60x40mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminiumfolie isolatiedeken. Verpakt in een polybag.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 8159-032999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 46 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8719446042841 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.1 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 210 cm |
Gerelateerde producten
P432.981
Swiss Peak Elite copper vacuüm voedselcontainer, zwart
2791 op voorraad
RVS, PP
15.9 x ø 9.3 cm
697983840720677678328480




