- Home
- ...
- Kabels en toebehoren
- Kabels
- Aluminium kabel set Alvin
Aluminium kabel set Alvin
€ 1,77vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar26546 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 9215-001999999
-
-
kobaltblauw
-
rood
-
zwart
-
zilver
-
-
-
Voorzijde (8x18mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Achterzijde (8x18mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Voorzijde (9x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (9x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium kabel set met drie aansluitingen: USB, USB-C en micro USB. Inclusief sleutelring.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 9215-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 19 g |
| Materiaal | Allooi, Aluminium |
| EAN-code | 8719446052291 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.6 cm |
| Breedte | 1.4 cm |
| Lengte | 17.8 cm |
Gerelateerde producten
446696454536473070549875






