- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Zaklampen
- Aluminium Maglite Solitaire zaklamp
Aluminium Maglite Solitaire zaklamp
€ 23,86vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar843 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 2814-001999999
-
-
rood
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (60x8mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Geschenkdoos (60x8mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Houder (30x7mm)- Onbewerkt
- 1
Houder (30x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Achterzijde (30x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium Maglite Solitaire zaklamp met sleutelring en verstelbare lichtbundel. Individueel verpakt in geschenkverpakking. Inclusief batterijen.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 2814-001999999 |
|---|---|
| Merk | Mag-lite |
| Gewicht | 68 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8711942770822 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 8.2 cm |
| Breedte | 1.3 cm |
Gerelateerde producten
8839-001999999
Aluminium zaklamp Beth
34194 op voorraad
Aluminium
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
549914437358437447841167

