- Home
- ...
- Powerbanks
- Powerbanks normaal
- Aluminium powerbank Kathy
Aluminium powerbank Kathy
€ 8,31vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar3960 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. 4199-001999999
-
-
lime
-
zwart
-
-
-
Bovenzijde (40x10mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Onderzijde (40x10mm)- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (60x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Onderzijde (55x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Onderzijde (60x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (55x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant (55x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant (60x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium powerbank met Li-ion batterij, een capaciteit van 2.600mAh, ingang 5V/1.000mA en uitgang 5V/1.000mA. Inclusief micro USB kabel, geschikt voor de meeste mobiele apparaten.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 4199-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 70 g |
| Materiaal | Aluminium |
| EAN-code | 8719446011410 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.1 cm |
| Breedte | 2.1 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
Gerelateerde producten
56-1107283
WIRELESS POWER - Powerbank
721 op voorraad
aluminium / silicone / kunststof
12,2 x 7 x 1 cm
801291801294935096







