- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Aluminium rubberen balpen Formentera
Aluminium rubberen balpen Formentera
€ 0,59vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar451856 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1439108-002999999
-
-
geel
-
kobaltblauw
-
lichtblauw
-
lime
-
oranje
-
rood
-
rosé goud
-
wit
-
goud
-
zilver
-
-
-
Naast de clip linkshandig (35x5mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (35x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Achterzijde (35x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
In het verlengde van de clip (35x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Naast de clip linkshandig (100x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (100x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Recyclede aluminium balpen met een zwarte rubberen afwerking en blauwe schrijfinkt. De kleuraccenten in de pen en styluspunt zorgen voor een verfijnd contrast dat bij gravering mooi zichtbaar wordt. Voorzien van een drukmechanisme en afgewerkt met een gegraveerd gerecycled logo.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1439108-002999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 16.5 g |
| Materiaal | Kunststof, IJzer, Gerecycled aluminium |
| EAN-code | 8719446080157 |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Lengte | 14.1 cm |
Gerelateerde producten
568188










































