- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Pennensets
- Aluminium schrijfset Yolanda
Aluminium schrijfset Yolanda
€ 2,34vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar12666 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 3298-023999999
-
-
kobaltblauw
-
rood
-
zwart
-
zilver
-
-
-
Naast de clip rechtshandig (50x5mm)
- Onbewerkt
- Graveren
In het verlengde van de clip (40x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (50x5mm)- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (65x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Bovenzijde (40x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Naast de clip linkshandig (60x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (60x6mm)- Onbewerkt
- Full colour
In het verlengde van de clip (30x21mm)- Onbewerkt
- 1
Naast de clip rechtshandig (50x6mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
2-Delige schrijfset bestaande uit een balpen, zwartschrijvend, en vulpotlood, in een metalen cassette in bijpassende kleur.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 3298-023999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 82 g |
| Materiaal | Aluminium, Tin |
| EAN-code | 8719446004702 |
| Kleur | kobaltblauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.9 cm |
| Breedte | 5.4 cm |
| Lengte | 16 cm |
Gerelateerde producten
10783681
Didimis set van gerecycled roestvrijstalen balpen en rollerbalpen (zwarte inkt)
2578 op voorraad
Gerecycled roestvrij staal
679724679731708172765937





