- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- Aluminium telefoonhouder Adam
Aluminium telefoonhouder Adam
€ 17,10vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar427 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. 9222-001999999
-
-
Op metalen plaatje (35x7mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium en houten telefoonhouder, inclusief USB aansluitingen en twee kleine sleutels.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Product video
Specificaties
| Artikelnummer | 9222-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 528 g |
| Materiaal | Aluminium, Hout |
| EAN-code | 8719446051904 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 11.7 cm |
| Breedte | 19.2 cm |
| Lengte | 21.5 cm |
Gerelateerde producten
739641-823999999
Bamboe telefoonhouder Margarita
22286 op voorraad
Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
678167692943696743717373





