- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- Aluminium telefoonhouder Anieke
Aluminium telefoonhouder Anieke
€ 2,34vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar13306 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 1349522-032999999
-
-
Voorzijde (40x15mm)
- Onbewerkt
- Graveren
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Telefoonstandaard van aluminiumlegering met 360 graden draaifunctie. Volledig plat opvouwbaar voor eenvoudige opslag. Stevig en verzwaard ontwerp zorgt voor stabiele ondersteuning. Per stuk verpakt in een witte doos.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 1349522-032999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 114.8 g |
| Materiaal | Allooi, Carbon staal |
| EAN-code | 8719446076419 |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.8 cm |
| Breedte | 7.9 cm |
| Lengte | 8.2 cm |
Gerelateerde producten
739641-823999999
Bamboe telefoonhouder Margarita
22286 op voorraad
Bamboe
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
678167692943696743717373












