- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Touchpennen
- Aluminium touchscreen pen
Aluminium touchscreen pen
€ 0,44vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar9055 -
vanaf 50 st.
Artikel nr. P610.623
-
-
wit
-
zwart
-
-
-
naast clip (40 x 4 mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
pen (50 x 4 mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium Touchscreen balpen met makkelijk twist mechanisme.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | P610.623 |
|---|---|
| Merk | XD Collection |
| Gewicht | 7 g |
| Materiaal | Aluminium, Rubber |
| Diameter | 0.8 cm |
| EAN-code | 8714612089835 |
| Kleur | wit |
| Afmeting | 13.6 x ø 0.8 cm |
| Hoogte | 13.6 cm |
Gerelateerde producten
8462-005999999
Aluminium balpen Primo
217562 op voorraad
Aluminium, Rubber
Bedrukte levertijd ca.0 werkdag(en)
626191429473437207446602












