- Home
- ...
- Computer- en Laptopaccessoires
- USB Hubs
- Aluminium USB hub Leo
Aluminium USB hub Leo
€ 3,00vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Leverbaar289 -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 7737-001999999
-
-
Zijkant links (Ø16mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x10mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (60x12mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde boven (55x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde boven (60x10mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde (55x12mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium USB hub met 4 poorten (2.0). Output: 5V.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7737-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 43 g |
| Materiaal | Allooi, Aluminium |
| EAN-code | 8719446036598 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.3 cm |
| Breedte | 3.6 cm |
| Lengte | 8.9 cm |
Gerelateerde producten
2PX16590
SCX.design H20 8-in-1 USB-hub met dubbele ingang en 6 poorten
105 op voorraad
Metaal, Gerecycled PET-kunststof
838155771997764017452538



