- Home
- ...
- Vrije tijd
- Verrekijkers
- Aluminium verrekijker Tobey
Aluminium verrekijker Tobey
€ 12,45vanaf excl. btw -
Bekijk staffel
Uit voorraad -
vanaf 50 st.
Onbedrukt: 0 dag(en)
Bedrukt: 0 dag(en)
Artikel nr. 3786-001999999
-
-
Etui (25x15mm)
- Onbewerkt
- 1
Bovenzijde (20x6mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (25x13mm)- Onbewerkt
- Full colour
Jouw selectie en prijs
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Snelle levertijden
Gratis monsters
Veilig betalen
Actief sinds 1997
9,6/10 | 75 reviews
Omschrijving
Aluminium/rubberen verrekijker met 8 x 21 vergroting. Geleverd inclusief zwart nylon opbergzakje.
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Specificaties
| Artikelnummer | 3786-001999999 |
|---|---|
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 130 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium, Kunststof, Rubber |
| EAN-code | 8719446008045 |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.6 cm |
| Breedte | 6.5 cm |
| Lengte | 10.2 cm |
Gerelateerde producten
549822841882453245819191


